Úklid ulic #10572 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Radana   |   13. 3. 2020 (15:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vedle čerpací stanice ÖMV na Zelivskeho leží mrtvá kočka. Asi ji zakousl pes.

Reakce Čisté Trojky | 16. 3. 2020 (09:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme Městské policii ke správné likvidaci.
Pavel, Čistá Trojka