Úklid ulic #10560 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kristýna   |   12. 3. 2020 (10:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek kolem popelnic.

Reakce Čisté Trojky | 12. 3. 2020 (15:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místo se podíváme.
Pavel, Čistá Trojka