Závady chodníků a komunikací #10552 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   11. 3. 2020 (16:26) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ucpané kanály, velké louže. lidi čekající na zelenou jsou mokří od hlavy k patě.

Reakce Čisté Trojky | 13. 3. 2020 (10:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který zasílám TSK k vyřízení. Jakmile MČ obdrží vyjádření, budeme Vás informovat.
S pozdravem Kamila