Závady chodníků a komunikací #10507 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jindřich   |   6. 3. 2020 (08:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

reklamní stojan hrozící zřícením (pominut, že je nevkusný a nemá tam podle mě co dělat)

Reakce Čisté Trojky | 6. 3. 2020 (11:17)

Dobrý den,
podnět je v řešení MČ P3 - hledá se majitel sloupku.
S pozdravem Jana

Vložil(a): Jindřich   |   6. 3. 2020 (11:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele


Dobrý den, děkuji za odpověď. Domnívám se, že majitelem je firma bulldogreklama.cz. Ke sloupku se hlásí i na svých stránkách viz přiložené foto a odkaz bulldogreklama.cz/mapa-smer…

Reakce Čisté Trojky | 6. 3. 2020 (12:26)

Dobrý den,
zjistili jsme totéž. Vyzveme majitele k nápravě - narovnání a ukotvení sloupku.
Děkujeme za podnět.
Jana