Závady chodníků a komunikací #10505 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   6. 3. 2020 (07:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybí víčko podzemniho kohoutu na chodniku.

Reakce Čisté Trojky | 6. 3. 2020 (11:24)

Dobrý den,
Váš podnět byl předán správci chodníku.
S pozdravem Jana

Reakce Čisté Trojky | 2. 4. 2020 (08:15)

Dobrý den,
závada byla opravená.
S pozdravem Kamila