Závady chodníků a komunikací #10503 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): LADISLAV   |   6. 3. 2020 (05:40) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zvýšený obrubník u chodníku. Většina aut si poškodí spodní část auta.

Reakce Čisté Trojky | 9. 3. 2020 (13:56)

Dobrý den,
Váš podnět zasíláme obratem TSK k vyřízení. O dalším postupu Vás budeme informovat.
S pozdravem
Kamila