Závady chodníků a komunikací #10493 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ludmila   |   4. 3. 2020 (15:17) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na chodníku Vinohradská ul. u obchod. centra Flora je velká proláklina (u reklamy na Army day) a když prší udělá se velká louže, kterou není možno obejít, neboť se rozšíří přes celý chodník. O pár metrů dále u stomu je rovněž proláklina ale menší a stejný problém. Prosím o nápravu, neboť to činí problémy chodcům, děkuji.

Reakce Čisté Trojky | 4. 3. 2020 (17:06)

Dobrý den,
aby Váš problém mohl být předán příslušným řešitelům, je potřeba problém doložit fotografií.
S pozdravem
Jana