Závady chodníků a komunikací #10492 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jarin   |   4. 3. 2020 (13:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozený chodník v ulici Čajkovského 22/1716

Reakce Čisté Trojky | 4. 3. 2020 (16:03)

Dobrý den,
MČ Praha 3 už dostala podnět 10.2.2020 č. 10307 na poškozený chodník v Čajkovského ulici. Obdrželi jsme od TSK vyjádření, že bude tento chodník opraven v rámci běžné údržby komunikací tzn. že závada bude odstraněná v období 3 - 5 týdnů.
S pozdravem
Jana