Závady chodníků a komunikací #10489 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   3. 3. 2020 (21:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Havarijni stav vozovky u hrany zastavky Cerninova ve smeru na krizovatku Ohrada. Hrozi prorazeni gum, poskozeni tlumicu u mhd...

Reakce Čisté Trojky | 4. 3. 2020 (16:58)

Dobrý den,
na havarijní stav vozovky už přišlo několik podnětů . Poslali jsme upozornění na stav vozovky v daném místě na TSK.
S pozdravem
Jana

Vložil(a): Petr   |   4. 3. 2020 (17:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky moc, rovnou jsem rovněž sám poslal podnět do systému TSK. Nejraději bych poslal i upozornění na DPP, že se ničí autobusy (tedy alespoň včera ten náraz busem na hranu, se kterým jsem cestoval, byl fakt strašidelný...). Tohle je na uzavření vozovky do odstranění problému (zákon o pozemních komunikacích...)