Závady chodníků a komunikací #10488 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dvořák   |   3. 3. 2020 (18:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vytahané dlažební kostky po pravidelném projetí kartáčovaného čištění chodníku v bloku Biskupcova 3 až Biskupcova 7. Prosíme o opravu dlažby, chodník se rychle zhoršuje. V minulosti jsme marně žádali o čištění chodníku buď vysavačem nebo ručně smetákem, vzhledem k tomu že chodník je starý a v ubohém stavu. Pracovník projíždějící po chodníku kartáčema si musí být vědom jakou spoušť za sebou zanechá. Je to opravdu nepochopitelné.

Reakce Čisté Trojky | 4. 3. 2020 (16:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který tímto předáváme TSK k vyřízení. Pro lepší orientaci by bylo dobré příště přiložit fotografii..
S pozdravem
Jana