Závady chodníků a komunikací #10487 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Václav   |   3. 3. 2020 (18:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den.Jiz více než před měsícem došlo k amatérské opravě chodníků před domem Borivojova 19.Pracovník firmy ,který opravu provedl zasypal nove osazenou dlažbu chodníku nějakou směsí, která zatvrdla ,zakryla dlazbu a vytvořila nehezke fleky,které jsem zkoušel mechanicky neůspěšně odstranit.Timto vas žádám o prošetření neodborne opravy a její nápravu. S pozdravem Ryzí

Reakce Čisté Trojky | 4. 3. 2020 (16:13)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k posouzení. Budeme Vás informovat o stavu věci.
S pozdravem
Urbanová