Závady chodníků a komunikací #10479 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jaroslava   |   2. 3. 2020 (08:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyvrácená dopravní značka

Reakce Čisté Trojky | 2. 3. 2020 (10:51)

Dobrý den,
Váš podnět obratem zasíláme TSK k vyřízení, jakmile budeme mít zpětnou vazbu, budeme Vás informovat.
S pozdravem
Jana