Závady chodníků a komunikací #10367 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Blanka   |   17. 2. 2020 (17:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Obracím se na Vás s prosbou za všechny nájemníky domu V Biskupcově ulici 7/1745 (rohák s ČSOB). Opět se vrátil debil a opět vyndavá něčím z rovného chodníku dlažební kostky. Takto během 14 dnů rozebere skoro celý chodník. Poškozuje pravidelně cizí věc, nikdo ho při tom nepřistihne, ale stejně by nebyl potrestán. Tak takový debil přidělává práci dlaždičům, zvyšuje nebezpečí úrazu na chodníku, kdy někdo do díry šlápne a my kličkujeme po chodníku mezi kostkami.
Děkujeme předem za pochopení našeho trápení. Posledně Váš dlaždič byl perfektní, spravil každou díru a celkem dlouho to vydrželo.

Reakce Čisté Trojky | 18. 2. 2020 (14:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme obratem prověřili a zároveň přidáváme fotografie pro doložení skutečného stavu pro TSK.
S pozdravem
Kamila

Vložil(a): Blanka   |   6. 3. 2020 (18:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vážení do dnešního dne chodník není opraven. Debil denně pohazuje kostky po chodníku nebo je hází ke zdi domu nebo je někam odnáší. Velmi vás prosíme urychlete opravu chodníku nebo je schopen ho rozebrat celý. Moc děkujeme.
Za nájemníky domu Biskupcova 7
Blanka Šturcová

Reakce Čisté Trojky | 9. 3. 2020 (14:28)

Dobrý den,
MČ Praha 3 obdržela vyjádření od TSK, že závada bude realizována v rámci prací běžné údržby komunikací tzn. během období 3-5 týdnů.
S pozdravem
Kamila