Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #10339 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Čistá   |   14. 2. 2020 (14:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krabice na chodníku

Reakce Čisté Trojky | 14. 2. 2020 (15:44)

Poklizeno Čistou Trojkou.