Závady chodníků a komunikací #10332 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dobry Soused   |   12. 2. 2020 (19:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nebezpecny vymol na prechodu

Reakce Čisté Trojky | 13. 2. 2020 (08:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který obratem zasíláme správci komunikací TSK.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 25. 2. 2020 (14:44)

Dobrý den,
MČ Praha 3 obdržela vyjádření od TSK, že bude tento požadavek zadán k realizaci provizorní technologií.
S pozdravem
Kamila