Závady chodníků a komunikací #10324 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Hro   |   11. 2. 2020 (19:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

zničená mozaika (cca 50x100 cm) vedle separace před ZŠ Jeseniova

Reakce Čisté Trojky | 12. 2. 2020 (15:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který tímto předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila