Závady chodníků a komunikací #10323 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Hro   |   11. 2. 2020 (19:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozsypaná mozaika

Reakce Čisté Trojky | 12. 2. 2020 (15:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který obratem zasíláme správci TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila