Závady chodníků a komunikací #10322 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Hro   |   11. 2. 2020 (19:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozsypaná dlažba

Reakce Čisté Trojky | 12. 2. 2020 (11:09)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který obratem předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila