Závady chodníků a komunikací #10321 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Hro   |   11. 2. 2020 (19:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

propadlý povrch u fasády.

Reakce Čisté Trojky | 12. 2. 2020 (11:04)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět a obratem jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila