Závady chodníků a komunikací #10320 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiří   |   11. 2. 2020 (18:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o opravu chodníku. Je to kousek nad vchodem do školy. Bylo by dobré, kdyby se to povedlo co nejdříve, nebo se to ještě více rozpadne a kostky se rozkopou do okolí. Díky.

Reakce Čisté Trojky | 12. 2. 2020 (10:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme obratem předali k řešení správci komunikace TSK.
Řešení problému budeme monitorovat.
S pozdravem
Kamila