Závady chodníků a komunikací #10307 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Pavel   |   10. 2. 2020 (11:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vypadane kostky

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2020 (14:18)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Městská část Praha 3

Reakce Čisté Trojky | 25. 2. 2020 (14:20)

Dobrý den,
MČ Praha 3 obdržela od TSK vyjádření, že bude tento chodník opraven v rámci běžné údržby komunikací tzn. že závada bude odstraněná v období 3 - 5 týdnů.
S pozdravem
Kamila