Závady chodníků a komunikací #10293 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   7. 2. 2020 (14:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

zlomena znacka

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2020 (14:13)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Vaňová