Závady chodníků a komunikací #10273 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Daniela   |   5. 2. 2020 (10:43) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Korunní 83, rozvalený a vykopaný chodník, jak na něj najíždí cisterna na mouku v přilehlé pekárně - viz foto

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2020 (14:09)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Městská část Praha 3