Závady chodníků a komunikací #10264 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jiří   |   4. 2. 2020 (10:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozený obrubník, přímo u výstupu z Busu...

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2020 (14:01)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Městská část Praha 3