Závady chodníků a komunikací #10258 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Robert   |   3. 2. 2020 (13:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dlažební kostky jsou už skoro dva měsíce v tomhle stavu před domem Nitranská 1339/9

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2020 (13:40)

Dobrý den,
Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.
S pozdravem
Městská část Praha 3