Závady chodníků a komunikací #10255 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lucie   |   3. 2. 2020 (09:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Pospíšilova naproti domu v 5. Rozbitý chodnik,vyhrabané kostky.

Reakce Čisté Trojky | 11. 2. 2020 (13:33)

Dobrý den,

Váš podnět jsme předali TSK k vyřízení.

S pozdravem

Vaňová