Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #10184 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   23. 1. 2020 (19:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pokaždé tady

Reakce Čisté Trojky | 24. 1. 2020 (11:43)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Prostor nad popelnicí jsme poklidily. S pozdravem Čistá Trojka