Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #10171 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Trojkou   |   22. 1. 2020 (10:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad okolo nádob

Reakce Čisté Trojky | 22. 1. 2020 (13:00)

Uklizeno Čistou Trojkou.