Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #10162 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Čistá   |   21. 1. 2020 (12:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Koberec a krabice

Reakce Čisté Trojky | 21. 1. 2020 (13:21)

Poklidila Čistá Trojka.