Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #10116 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Čistá   |   14. 1. 2020 (14:46) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pod lipami. Desky u kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky | 14. 1. 2020 (15:05)

Desky odvozené a trochu poklidné.