Černé skládky #10051 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Čistá   |   8. 1. 2020 (12:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozena pračka na chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 8. 1. 2020 (14:41)

Pračku odevzdame na ekologickou likvidaci...