Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #10033 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Luděk   |   6. 1. 2020 (15:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ohraničeném prostoru stanoviště popelnic vedle domu Na Vrcholu 25 je vyházené velké, a bohužel postupně narůstající., množství odpadu ze sběrných nádob.
Děkujeme za vyřešení.
LK

Reakce Čisté Trojky | 7. 1. 2020 (12:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo jsme kompletně poklidili.
Pavel, Čistá Trojka